Skrzynki drewniane

Zajmujemy się produkcją skrzynek z drewna, nasze skrzynki z drewna to wysoka jakość wykonania. Skrzynki z drewna wykonujemy wg. naszych wzorów lub przy większych ilościach zamawianych skrzynek wg. projektu i wymagań Klienta. Wszystkie produkowane przez nas skrzynki z drewna mogą zostać oznaczone lub ozdobione dowolnymi wzorami wypalanymi laserem.

Skrzynki drewniane 

Nasze skrzynki drewniane to wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena. Drewniane skrzynki oraz pudełka z drewna od producenta.

Nasza oferta skrzynek oraz pudełek z litego drewna od producenta:

- skrzynki z drewna na wino, alkohol

pudełka na herbatę

- skrzynki na koperty

- chusteczniki drewniane

- skrzynki zamykane

Kupując od producenta skrzynek z drewna masz gwarancję najwyższej jakości. Zobacz również ofertę naszej galanterii drewnianej

Skrzynki drewniane na herbatę 

Skrzynki drewniane na herbatę, w naszej ofercie znajdują sie skrzynki z przegrodami na 1, 2, 3, 4 oraz wiecej miejsc na herbate. Sprzedajemy je jako surowe wyroby lub możemy je przygotowac pod klienta . 

Nasze skrzynki z drewna 

Nasze skrzynki drewniane są wykonane z solidnego drewna, które zapewnia trwałość, ochronę i estetykę dla przechowywanych przedmiotów. Każda skrzynka jest starannie wykonana z dbałością o detale. Oferujemy różne rozmiary skrzynek, aby sprostać różnorodnym potrzebom i wymaganiom. Możemy również dostosować konstrukcję i wyposażenie skrzynek, takie jak dodatkowe uchwyty, zamki lub separatory wewnętrzne, aby zapewnić optymalne rozwiązanie przechowywania dla Twoich produktów. Nasze skrzynki drewniane są wszechstronne w zastosowaniu. Mogą służyć do przechowywania i transportu różnorodnych przedmiotów, takich jak narzędzia, produkty spożywcze, wyroby metalowe, elektronika czy tekstylia. Są również idealne do wykorzystania w logistyce, przemyśle, magazynach, ogrodach, sklepach i wielu innych miejscach.

Aktywne filtry