Świeczniki z drewna

Najpiękniejsze świeczniki drewniane

Pośród różnorodnych przedmiotów dekoracyjnych powodzeniem cieszą się tradycyjne produkty z surowców naturalnych. Jednym z nich jest zawsze wysoko cenione  drewno, z którego powstaje mnóstwo interesujących przedmiotów. Wśród nich na szczególną uwagę  zasługują drewniane świeczniki. Producenci oferują różne modele gotowych produktów, warto jednak zainteresować się świecznikami do decoupage, które można ozdabiać w dowolny sposób według własnych koncepcji, aby tworzyły wymarzoną dekorację naszej przestrzeni.

Świeczniki toczone z drewna - jakie wybrać?

Liczne modele świeczników stanowią bazę dla naszych pomysłów dekoracyjnych. Dostępne są świeczniki drewniane duże i mniejsze, zawierające jeden otwór na świece bądź kilka według potrzeb klientów. Spośród bogatej oferty można wybrać także gotowe zestawy świeczników. Świeczniki drewniane toczone mają różne kształty: kwadratowy, owalny, skośny, a nawet kształt serca. Świeczniki drewniane wykonane z naturalnego drewna jaworowego lub bukowego są szczególnie trwałe i doskonale się prezentują. Wybór odpowiedniego kształtu zależy od miejsca, w którym chcemy go umieścić oraz naszego gustu. Jeśli chcemy przygotować dekorację na szczególną okazję, wybierzemy taki drewniany świecznik, który ozdobiony, będzie korespondował z aktualnym wydarzeniem i pozwoli na przygotowanie stosownej dekoracji. Odpowiednio ozdobione świeczniki toczone z drewna wspaniale udekorują stół na duże przyjęcie, na romantyczne spotkanie przy świecach, będą doskonałą dekoracją drewnianych mebli w artystycznie zaaranżowanym wnętrzu pomieszczenia.

Producent świeczników drewnianych do decoupage

Świeczniki do decoupage charakteryzuje wysoka jakość i różnorodność produktów. Producent wykonujący świeczniki realizuje zamówienia na świeczniki z drewna również spoza proponowanej oferty. Tworzy także inne przedmioty do decoupage: skrzynki, pudełka, galanterię drewnianą, cieszące się dużym zainteresowaniem klientów. Warto korzystać z bogatej oferty, która daję przestrzeń do tworzenia niepowtarzalnych ozdób według własnych pomysłów.

Świeczniki drewniane

Zobacz również skrzynki drewniane, galanterię z drewnapudełka na herbatę

Aktywne filtry