Pudełka na herbatę

Producent pudełek z drewna na herbatę 

Pudełka, wykonane z drewna sosnowego, wyróżniające się najwyższą jakością doskonale sprawdzają się jako baza w tworzeniu unikalnych zdobień techniką decoupage. Zróżnicowana wielkość pudełek na herbatę umożliwia dopasowanie przedmiotu z naszej oferty do Państwa preferencji. Pudełka drewniane na herbatę stanowią stylowy dodatek w każdej kuchni. Możliwość wyboru pudełka niewielkiego, z dwiema przegrodami lub dużego, z nawet osiemnastoma miejscami na różne rodzaje torebek herbacianych są przedmiotami, które warto eksponować.

Jak wybrać pudełko na herbatę?

Drewno, jako naturalny materiał nie stanowi zagrożenia w kontakcie z produktami spożywczymi. Z tego względu z powodzeniem może być stosowane jako surowiec, z którego powstają nasze wyjątkowe pudełka. Dzięki zastosowaniu metalowego zamknięcia herbata, przechowywana wewnątrz na długo zachowa swój wyjątkowy aromat. Pudełka drewniane na herbatę doskonale sprawdzają się jako prezent, zwłaszcza jeśli poddane zostaną samodzielnemu zdobieniu. Znakomicie prezentują się własnoręcznie malowane lub obklejone stylowym papierem do decoupage. A może warto przekonać się, jak będzie prezentowało się pudełko na herbatę, pokryte atłasem lub zamszem tapicerskim? 

Herbaciarki z przegródkami 

Możliwość personalizacji pudełka na herbatę sprawdzi się w miejscach, gdzie chcemy eksponować swoją markę. Ozdób pudełko drewniane z przegródkami stylowym papierem, tkaniną lub pomaluj, a jako zwieńczenie dzieła zastosuj scrapki lub naklejki z logo swojej marki. Pudełko na herbatę decoupage, przeznaczone na herbatę, w unikalny sposób ozdobią wnętrze, w którym ważny jest każdy szczegół, tworzący efekt. Pozwól sobie na wyjątkową chwile relaksu, a Twoje pokłady kreatywności zaskoczą Cię zadziwiającymi możliwościami. Wysokiej jakości pudełka drewniane, dostępne w naszym sklepie, powstają z dbałością o precyzję wykonania, a realizacja zamówień odbywa się szybko i pewnie. Sprawdź, jak można zmienić herbaciarki drewniane z przegródkami, aby nadać im indywidualny charakter. 

W naszej ofercie znajdziecie również skrzynki drewniane oraz galanterię drewnianą

Aktywne filtry