Pudełko drewniane do decoupage na biżuterię koperty | Producent

Pudełka drewniane do decoupage

Pudełko drewniane do decoupage charakteryzuje się wyjątkową trwałością i bardzo stylowym wyglądem. Ze względu na mnogość wariantów, pudełka z drewna mogą służyć do przechowywania lub jako opakowanie na prezent. Skrzyneczki z przegródkami będą idealne na herbatę, bądź biżuterię, natomiast te jednokomorowe sprawdzą się jako eleganckie pojemniki na koperty, zdjęcia czy chociażby chusteczki. Surowe pudełka drewniane to również doskonała baza dekoracyjna - pudełko do decoupage można ozdabiać na wiele sposobów nadając mu całkowicie nowy, oryginalny charakter. Tak przygotowana drewniana skrzynka będzie przepięknym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców, dla nowożeńców lub dla dziadków.

Decoupage – pomysł na dekorację pudełek drewnianych

Każde nasze pudełko drewniane producent wykończył tak, aby możliwe było zastosowanie na nim praktycznie każdej techniki decoupage. Najpopularniejszym sposobem ozdabiania drewnianych skrzyneczek jest przede wszystkim ich malowanie. Szczególnie efektownie prezentuje się drewniane pudełko na biżuterię pokryte kolorowymi motywami florystycznymi. Na wieku takiej szkatułki mogą znaleźć się również doklejone gotowe ozdoby ze sklejki lub dekoracyjna wstążka z kokardą. Z kolei pudełka na zdjęcia warto ozdabiać przede wszystkim za pomocą grawerunku lub poprzez wypalanie, umieszczając na nich daty lub imiona osób obecnych na fotografiach. 

Jak wybrać pudełko do drewniane do decoupage?

Niezależnie od tego, czy potrzebne nam pudełko drewniane na koperty, czy pudełko drewniane na herbatę - najważniejsza powinna być jego jakość. Nasze pudełka do decoupage produkowane są ze sklejki i drewna sosnowego, co gwarantuje im wyjątkową trwałość, odporność na odkształcenia i bardzo przyjemny zapach. Produkty są starannie wykończone, gładkie i gotowe do dekorowania. Poza szablonowymi wariantami pudełek na wino, na herbatę czy na chusteczki, istnieje także możliwość stworzenia pudełek na specjalne zamówienie klienta, dzięki czemu nie musi on decydować się na produkt, który nie spełnia wszystkich jego oczekiwań.

Zobacz również naszą galanterię drewnianą.

Aktywne filtry