Chusteczniki drewniane

Chustecznik drewniany to praktyczny i dekoracyjny element wyposażenia wnętrza. Delikatne chusteczki higieniczne są niezbędne w każdym domu, dlatego produkt ten z pewnością sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w salonie czy w sypialni. Chusteczniki drewniane do decoupage pozwolą pożegnać się z nietrwałymi i niezbyt eleganckimi kartonowymi pudełkami na chusteczki. Udekorowane dowolną techniką staną się również przepiękną i naprawdę wyjątkową ozdobą mieszkania.

Chustecznik drewniany do decoupage - jaki wybrać?

Aby drewniany chustecznik do decoupage dobrze się prezentował i doskonale spełniał w swojej roli, powinien być wykonany solidnie, starannie i z najwyższej jakości materiałów. Nasze chusteczniki drewniane produkowane są z wyselekcjonowanych kawałków drewna sosnowego o pięknym zapachu i odpowiedniej twardości. Ponieważ dbamy, aby chusteczniki drewniane decoupage miały idealnie gładkie ścianki, ich dekorowanie jest zadaniem przyjemnym i daje niesamowicie zadowalające rezultaty. Chusteczniki są dostępne w dwóch wariantach - standardowym oraz z wiekiem zamocowanym na zawiasach. Dobór odpowiedniego modelu zależy wyłącznie od osobistych preferencji kupującego.

Piękny drewniany chustecznik

Oferowane chusteczniki drewniane do decoupage charakteryzuje piękny, naturalny wygląd, który z pewnością urzeknie niejednego amatora drewnianych dodatków wnętrzarskich. Produkt można pomalować na dowolny kolor, aby stworzyć do swojego mieszkania estetyczny i stylowy chustecznik drewniany w stylu minimalistycznym. Nasze chusteczniki drewniane decoupage są jednak przystosowane również do różnych technik dekorowania. Można więc zdobić je nie tylko farbami, ale również papierem, serwetkami, wstążkami czy innego typu efektownymi dodatkami. Drewniany chustecznik decoupage przepięknie zaprezentuje się także ozdobiony wypalanym wzorem czy z grawerowaną dedykacją. Zarówno w wersji surowej, jak i dekorowanej chusteczniki drewniane do decoupage będą idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Zobacz również: świeczniki z drewna, pudełka drewniane, galanterię drewnianą

Aktywne filtry