Kuferki drewniane

Zajmujemy się produkcją kuferków drewnianych, wykonujemy je w naszej fabryce. W ofercie posiadamy wiele rodzajów kuferków, w odmiennych wariantach głębokości, wyglądu, czy z dodatkowymi przegrodami. Realizujemy również nietypowe zamówienia. Drewniane szkatułki na biżuterię, herbaciarki oraz pojemniki na chusteczki nadają się do zdobienia różnymi technikami, w tym także decoupage. 

Szkatułka drewniana na biżuterię

Wytrzymała, drewniana szkatułka na biżuterię wykonywana jest z jasnego drewna sosnowego. Jego naturalne pochodzenie gwarantuje kuferkowi dużą wytrzymałość i świetną jakość. Każda szkatułka  tworzona jest z oszlifowanego drewna, ma doskonałą gładkość i wolna jest od skaz. Powierzchnia nadaje się do przyklejania ozdób decoupage, bądź dekoracji z innej techniki. W zależności od wybranego wariantu, drewniany kuferek posiada pokrywkę na metalowych zawiasach. Głębokość i kształt produktów zostały szczegółowo opisane przy wybranych aukcjach. W sprzedaży znajdują się szkatułki prostokątne i kwadratowe. Istnieje możliwość wykonania kuferka na indywidualne zamówienie. Poza pojedynczymi produktami zamówić można także komplet pudełek z jasnego drewna sosnowego. 

Kuferek z drewna do decoupage - jaki wybrać

Drewniane pudełka tworzone są w wielu wariantach, w zależności od przeznaczenia. Skrzyneczki z naturalnego surowca świetnie spiszą się m.in. w roli pojemników na biżuterię. Niewielki, kwadratowy kuferek decoupage posłuży zwłaszcza, jako organizer na kolczyki i przypinki. Pudełko o podłużnym, wąskim kształcie będzie dobrym wyborem na przechowywanie drogocennych bransoletek. Największe modele polecane są zwłaszcza do kolii, bądź niesegregowanych błyskotek.

Jasna skrzyneczka na biżuterię może być dekorowana dowolną techniką. Każdy model przygotowano tak, by można było go pomalować, bądź okleić ozdobami. Drewno jest gładkie, mocne i pozbawione skaz. Pojemniki zostały solidnie wykonane w naszej fabryce. Bez względu na wybrany wariant szkatułka dobrze sprawdzi się, jako przedmiot zdobienia.

Zobacz również świeczniki z drewna, skrzynki z drewna, galanterię drewnianą

Aktywne filtry